Loading
Schowaj menu

Samochodowy Rajd Uliczny we Wrocławiu! Studenci ubrani na kolorowo wyjeżdżają na ulice!

DZIEŃ: 29.05.2016
MIEJSCE: Tor Rakietowa we Wrocławiu
START: 9.00
ZAPISY: 24 kwietnia godz. 20.00
KOSZT: 60 zł od 4 osobowej drużyny

Już niedługo, 29 maja 2016 r. odbędzie się we Wrocławiu Samochodowy Rajd Uliczny! Będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie filmu Szybcy i wściekli. Organizatorem akcji jest Zrzeszenie Studentów Polskich działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jest to ogromna impreza na skalę całego miasta i nie tylko. W tegorocznej edycji wystartuje 50 drużyn, a Wrocław będzie jednym, wielkim balem przebierańców.
Każdy kierowca będzie miał za zadanie wystroić swój team oraz samochód w wybranym przez siebie motywie. Wszyscy spotkają się na torze rajdowym na ulicy Rakietowej, gdzie odbędzie się otwarcie wyścigu. Do wykonania będą zadania rozmieszczone na terenie całego miasta, w których przyda się spryt, kreatywność i poczucie humoru. Wygrają najlepsi.
Team S.R.U. składa się z 29 studentów. Co ciekawe, większość stanowią kobiety! Cała ekipa pasjonuje się motoryzacją! Projekt to dla nich odskocznia od nauki, szansa na samorozwój i przede wszystkim dobra zabawa! Dla uczestników organizatorzy przewidują przeróżne atrakcje, m.in.: możliwość sprawdzenia swoich umiejętności rajdowych pod okiem doświadczonych instruktorów z ODTJ Wrocław. Odbędą się też konkursy z nagrodami oraz wiele innych rzeczy, ale to na razie niespodzianka.
Zapisy ruszają już 24 kwietnia. Na fanpage S.R.U. na Facebooku, znajdziecie wiele przydatnych informacji, ciekawostek i konkursów. Widzimy się na starcie!

Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie