O nas

wpolskejedziemy.pl jest unikatowym portalem turystycznym, którego celem jest promowanie turystyki w Polsce oraz zachęcanie do odwiedzania najpiękniejszych miejsc znajdujących się na terenie kraju. Na naszej stronie można znaleźć informacje dotyczące: miast, zabytków, noclegów, restauracji, bieżących wydarzeń (koncertów, festiwali czy wystaw) i atrakcji przyrodniczych. Dzięki usłudze geolokalizacji nasz portal pozwala w pełni zaplanować weekendowy wyjazd lub urlop w Polsce.  
 
Gdzie jechać?
Użytkownicy portalu w prosty i przejrzysty sposób mogą  w kilku krokach zaplanować swoją podróż po kraju. Dział ten podzielony jest na województwa, gdzie można przeglądać wszelkie informacje związane z wybranym regionem.
 
Co robić?
Na naszej stronie znajduje się spis możliwych atrakcji z całego kraju. Wybierz interesującą Cię kategorię, np. wyjazd z dzieckiem i znajdź atrakcj, zaś przy użyciu mapy z geolokalizacją zaplanuj resztę wyprawy, zarezerwuj restaurację. Sprawdź również aktualne wydarzenia, które warto zobaczyć.
 
Gdzie spać?
Dla szukających noclegu ten dział jest strzałem w dziesiątkę. Zdecyduj czy chcesz nocować w hotelu, pensjonacie czy w pokojach gościnnych i przeglądaj dostępne obiekty w miejscu, do którego się wybierasz. Co więcej, dzięki wyszukiwarce na mapie masz możliwość znalezienia pomysłów na aktywne sposoby spędzania wolnego czasu w wybranej miejscowości.
 
Co, gdzie, kiedy?
Sekcja ta zawiera listę imprez, które odbywają się na terenie Polski. Znajdź to co Cię interesuje i zaplanuj resztę podróży.

 

Zapraszamy do wspólnej podróży po zakątkach Polski.