Loading
Schowaj menu

Konkursy

KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie "Moja Miejscowość"!  Do zdobycia są dwa jednoosobowe bilety do Se-ma-for Muzeum Animacji w Łodzi na zwiedzanie z przewodnikiem i seans filmowy w muzealnym kinie!

Konkurs trwa od 9 kwietnia br. do 29 kwietnia br. (do godz. 23:59). Wyniki ogłosimy już 30 kwietnia br. na naszej stronie i na portalu Facebook.

 

ZASADY

- Zadaniem konkursowym jest napisanie i wysłanie na nasz adres e-mailowy: redakcja@wpolskejedziemy.pl  wiersza na temat miejscowości, w której się mieszka i dołączeniu do wiersza autorskiej fotografii ukazującej jej krajobraz, obiekty zabytkowe lub atrakcję turystyczną.

- Minimalna rozdzielczość fotografii wynosi 5 Mpix.

- Przesłana praca konkursowa musi zawierać opis z informacją na temat ukazanego na fotografii miejsca lub obiektu zabytkowego.

- technika fotograficzna jest dowolna.

- Prace należy wysłać w następujących formatach:  .doc, .txt, .odt lub .pdf (dla formatu tekstowego) oraz  .jpg, .png lub .bmp (dla formatu graficznego) na adres e-mailowy: redakcja@wpolskejedziemy.pl. W e-mailu należy podać swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, e-mail.

- w jednym e-mailu można wysłać tylko jedną pracę, ale ilość nadesłanych e-maili przez jednego Uczestnika Konkursu jest dowolna.

- zgłoszona praca konkursowa nie może być wcześniej publikowana i zgłaszana do innych konkursów. Praca musi być autorska.

 

Pracę można dodatkowo umieścić na profilu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/wpolskejedziemy/ pod postem konkursowym.

Dwie najciekawsze prace konkursowe zostaną nagrodzone! :) Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą e-mailową.

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!!! :)

 

Szczegóły dotyczące Konkursu znajdują się w Regulaminie. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.