Loading
Schowaj menu

Konkursy

KONKURS - Miłość od pierwszego zwiedzenia

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie "Miłość od pierwszego zwiedzenia", w którym do zdobycia jest pięć biletów jednoosobowych i jednodniowych na IX Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2017 w dniach 24-26 lutego 2017 r. w Hali Stulecia.

Konkurs trwa od 14 lutego 2017 r. do 22 lutego 2017 r. (do godz. 23:59). Wyniki ogłosimy już 23 lutego 2017 r. na naszej stronie wpolskejedziemy.pl i na naszym profilu na portalu Facebook.

ZASADY

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu trzech czynności:

1. polubieniu naszego profilu wpolskejedziemy.pl na portalu społecznościowym Facebook.
2. udostępnieniu pięciu osobom na portalu Facebook posta konkursowego zamieszczonego na profilu portalu znajdującym się na portalu Facebook.
3. opisaniu jednym zdaniem miejscowości, w której można się zakochać od pierwszego zwiedzenia. Opcjonalnie do pracy można dołączyć wykonaną przez siebie fotografię ukazującą zwiedzone podczas opisywanej wycieczki miejsce np. krajobraz, obiekt zabytkowy lub atrakcję turystyczną znajdującą się na terytorium Polski. Minimalna rozdzielczość nadesłanej pracy wynosi 5 Mpix. Przesłana praca konkursowa musi zawierać dokładny opis zawierający informację na temat ukazanego na fotografii miejsca lub obiektu zabytkowego. Prace konkursowe mogą zostać wykonane dowolną techniką fotograficzną oraz zawierać dowolną ilość znaków.

- Zadania konkursowe należy wysyłać na adres: redakcja@wpolskejedziemy.pl. W treści e-maila należy koniecznie podać swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, adres e-mail. W e-mailu tym należy również dołączyć plik z pracą konkursową.

- Prace należy wysłać w następujących formatach: .doc, .txt, .odt lub .pdf (dla formatu tekstowego) oraz  .jpg, .png lub .bmp (dla formatu graficznego) na adres e-mailowy: redakcja@wpolskejedziemy.pl. W e-mailu należy podać swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, e-mail.

-  W jednym e-mailu można wysłać tylko jedną pracę, ale ilość nadesłanych e-maili przez jednego Uczestnika Konkursu jest dowolna.

-  Zgłoszona praca konkursowa nie może być wcześniej publikowana i zgłaszana do innych konkursów. Praca musi być autorska.

- Pracę można dodatkowo umieścić na profilu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/wpolskejedziemy/ pod postem konkursowym.

Najciekawsza praca konkursowa zostanie nagrodzona! :) Z Laureatem Konkursu skontaktujemy się drogą e-mailową.

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!!! :)

Szczegóły dotyczące Konkursu znajdują się w Regulaminie. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminie.