Kariera

Key Account Manager ds. turystyki

 Region działania: Cała Polska

Zadania:

  •     pozyskiwanie kontraktów z partnerami biznesowymi z branży turystycznej,
  •     budowanie i utrzymywanie stałych relacji biznesowych,
  •     realizacja ustalonych celów sprzedażowych,
  •     bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z partnerami biznesowymi,
  •     analiza i dbanie o stały wzrost jakości ofert,
  •     dbałość o wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  •     mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca
  •     doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych (B2B),
  •     wykształcenia min. średnie,
  •     umiejętności negocjacyjnych i analitycznego myślenia,
  •     umiejętności pracy pod presją czasu,
  •     dobrej organizacji pracy,
  •     inicjatywy oraz zaangażowania,
  •     wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  •     dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  •     wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży,
  •     możliwości rozwoju zawodowego,
  •     przyjazną atmosferę w zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV na adres rekrutacja@wpolskejedziemy.pl z podaniem nazwy stanowiska i regionu, w którym chcesz pracować.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).