Wyjazd z dzieckiem
img

Apartament Zuzia

Pokoje gościnne
Całoroczny ogrzewany Apartament ZUZIA w Dźwirzynie w bardzo urokliwej miejscowości nadmorskiej, o bardzo dobrym klimacie z dużą zawartością jodu. Obiekt jest usytuowany jest w odległości 300m od plaży.
Lokalizacja: Wyzwolenia 40, Dźwirzyno
img

Barczykówka

Pokoje gościnne
Zapraszamy do "Barczykówki" położonej w miejscowości Cisna. Oferujemy Państwu pobyt i wypoczynek w komfortowych warunkach.
Lokalizacja: 38-607 Cisna 39
img

Camea

Pokoje gościnne
  Apartamenty Camea znajdują się w samym sercu starego Krakowa przy ulicy Grodzkiej.Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do największych atrakcji miasta jak również restauracji, pubów oraz sklepów. Zaledwie dwie minuty dzielą nas od Zamku Królewskiego na Wzgórzu Wawelskim a w przeciwnym kierunku wyłania się przed nami największy i jeden z piękniejszych w europie Rynek Główny wraz z zabytkowymi Sukiennicami oraz Kościołem Mariackim i...
Lokalizacja: Grodzka 31, Kraków
img

Centrum Biznesu i Innowacji

Pokoje gościnne
Nasz obiekt znajduje się w Nowej Rudzie-Słupcu, na terenie Noworudzkiego Parku Przemysłowego. Przy rezerwacji macie Państwo okazję zapoznać się z ofertą SPA.
Lokalizacja: Nowa Ruda, ul. Kłodzka 22
img

Dworek Łukowiska

Pokoje gościnne
Dworek Łukowiska położony jest na wschodzie Polski k/ Janowa Podlaskiego (miejscowości słynącej z hodowli i aukcji koni czystej krwi arabskiej) na skraju wsi Bubel Łukowiska, na terenie Parku krajobrazowego "Podlaski przełom Bugu".
Lokalizacja: Bubel-Łukowiska