Wyjazd z dzieckiem
img

Agroturystyka „Dom Nad Brzegiem Jeziora”

Agroturystyka
20 miejsc noclegowych ogród zimowy staw rybny z pomostem pełne wyżywienie sprzęt wodny i rekreacyjny wiata kryta strzechą z gilem sala szkoleniowa dla ok. 36 osób
Lokalizacja: 66-415 Kłodawa ul.Gorzowska 29
img

Agroturystyka Bocianówka

Agroturystyka
Nasze gospodarstwo Agroturystyczne „Bocianówka – Zagroda” jest położone w jednym z bardziej urokliwych podkarpackich miasteczek znanym z wspaniale zachowanego zamku zwanym „ Małym Wawelem” w Baranowie Sandomierskim.
Lokalizacja: Baranów Sandomierski
img

Agroturystyka Bronków

Agroturystyka
Agroturystyka Bronków to magiczne miejsce przepełnione ciszą, gdzie życie płynie w harmoni z naturą. Dwa jeziora, bezkresne lasy przyciągają do Bronkowa nie tylko wędkarzy, grzybiarzy, koniarzy, ale też wszystkich szukających kontaktu z naturą. Od piętnastu lat spełniamy Państwa oczekiwania związa
Lokalizacja: Bronków 71a, 66-626 DYCHÓW
img

Agroturystyka Chata w Lesie

Agroturystyka
Agroturystyczna baza sezonowa w leśnej osadzie w Borach Stobrawskich na Opolszczyźnie. Odrestaurowana chata leśna osadników z zaadaptowanymi pomieszczeniami noclegowymi, wyposażonymi w zabytkowe meble i sprzęty gospodarstwa wiejskiego.
Lokalizacja: Kęszyce 7, Murów
img

Agroturystyka Egoart

Agroturystyka
Malowniczo położona wieś na skraju trzech puszcz knyszyńskiej, białowieskiej i ladzkiej,Prawdziwy raj dla ornitologów i przyjaciół zwierząt. W pobliżu zalew, w sąsiedztwie lasy; 18miejsc noclegowych. Bardzo Tanio. Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji.
Lokalizacja: Potoka 2, Potoka