Wyjazd z dzieckiem
img

Villa Kuligi

Agroturystyka
Villa utrzymana jest w rustykalno-romantycznym charakterze z zachowaniem przedwojennych oryginalnych polskich i francuskich mebli. Idealne miejsce dla grupy przyjaciół lub rodziny do 8 osób (3 sypialnie).Otoczenie to ogród, zarybiony staw z pomostami, linia brzegowa jeziora Kuligowskiego, chata grillowa, miejsce ogniskowe. Zwierzęta mile widziane po wcześniejszym uzgodnieniu. Możliwość połowu ryb w stawie. W zasięgu wzroku lasy i pola, ścieżki rowerowe i piesze. Do...
Lokalizacja: -, Kuligi, Warmińsko mazurskie
img

Wiejski Raj. Jankowski P.

Agroturystyka
Gospodarstwo nasze nastawione jest na gości , którzy pragną odpocząć w ciszy i spokoju w otoczeniu lasu oraz lubią smacznie i zdrowo zjeść. Składa się z dwóch chat wiejskich położonych w lesie, przeznaczonych wyłącznie do dyspozycji naszych gości.
Lokalizacja: Podmarzysz 4E, 26-021 Daleszyce
img

Willa u Marty

Agroturystyka
Willa u Marty jest Obiektem kategoryzowanym na I kategorię Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej. To wyjątkowe wyróżnienie poparte jest naszym doświadczeniem, zamiłowaniem oraz pracą nad obiektem, w którą wkładamy całe nasze serce. Realizujemy każde nowe pomysły i spełniamy oczekiwania Klientów.
Lokalizacja: Pułaskiego 6a, Tylicz