Wyjazd z dzieckiem
img

Sentoza Golf Hotel

Hotele
Sentoza Golf to nowoczesny i jednocześnie kameralny obiekt usytuowany na pograniczu Kociewia i Kaszub w miejscowości Cząstkowo. Jednym z największych jego atutów jest położenie: zaledwie 25 km od Gdańska i 800 m od 18-dołkowego pola golfowego w Postołowie. Do dyspozycji gości oddaje 24 dwuosobowe p
Lokalizacja: -, Postołowo
img

Sofitel Hotel Wrocław Old Town

Hotele
Sofitel Old Town to pięciogwiazdkowy hotel położony w sercu średniowiecznego rynku: kulturalnego, społecznego i biznesowego centrum miasta. Od słynnego Rynku i Hali Stulecia, dzieli obiekt zaledwie kilka minut. Przeszklony dach Atrium, przykład współczesnej polskiej architektury, naturalnie koresponduje ze swoim historycznym otoczeniem. Obiekt posiada 11 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, centrum spa, salę fitness, restaurację, bar i eleganckie pokoje dla klientów i...
Lokalizacja: Św. mikołaja 67, Wrocław
img

Traffic Hotel

Hotele
Hotel Traffic to nowopowstały obiekt w centrum Poznania oferujący 34 miejsca w 13 pokojach (Już w 2013 dostępnych będzie ponad 70 miejsc). Projektując go dochowaliśmy wszelkich starań, by zapewnić naszym gościom idealne połączenie wysokiego poziomu komfortu z przystępnymi cenami.
Lokalizacja: Niezłomnych 1, Poznań
img

VICTORIA Hotel - Restauracja Ostrowiec Świętokrzyski

Hotele
VICTORIA Hotel - Restauracja Ostrowiec Świętokrzyski oferuje 20 komfortowych pokoi dla gości poszukujących noclegu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Możesz również zabrać swoje małe zwierzątko ze sobą na wakacje, ponieważ VICTORIA Hotel - Restauracja Ostrowiec Świętokrzyski jest przyjazne zwierzętom.
Lokalizacja: ul. Opatowska 41 , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
img

Zamek w Dzięgielowie

Hotele
Zamek Rycerski w Dzięgielowie posiada dla gości 7 pokoi, z których każdy wyposażony został w luksusowe stylowe meble, łóżka z bardzo wygodnymi materacami, które zadowolą największych koneserów snu, w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem.
Lokalizacja: Zamkowa 38, Dzięgielów