Loading
Schowaj menu

Gdzie jechać

Międzywodzie

Międzywodzie leży na wyspie Wolin, w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć przy szumie fal Morza Bałtyckiego... Międzywodzie słynie z pięknych i piaszczystych plaż, czystego kąpieliska, urokliwych wydm, bujnych lasów iglastych i bursztynów, które bardzo często można znaleźć na plaży… Warto podkreślić, iż miejscowość posiada certyfikat „Błękitna Flaga”, który potwierdza czystość plaż i kąpieliska.
Ponadto, miłośnicy żeglarstwa i wędkarstwa mogą udać się nad Zalew Kamieński, znajdujący się na południowej części wsi. Z przystani jachtowej można wypożyczyć łódki, kajaki i rowery wodne. Niekiedy także, może nadarzyć się okazja popływania niewielkim statkiem wycieczkowym.
Warto podkreślić, iż urlop nad Bałtykiem przyniesie wiele radości zarówno dla turystów pragnących zażyć kąpieli słonecznej, jak i entuzjastów windsurfingu i kitesurfingu.
W miejscowości, w okresie letnim, funkcjonuje również małe kino, wypożyczalnie gokartów i rowerów. Znajduje się w niej także wiele  zakładów lecznictwa.

Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem