Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Bałtycki Park Dinozaurów

Parki rozrywki
Bałtycki Park Dinozaurów jest kopalnią wiedzy o prehistorii Ziemi. Wędrówkę przez erę dinozaurów odbędziecie wkraczając na szlak Ścieżki Edukacyjnej. Dowiecie się, kiedy występowały dinozaury, czym się żywiły i dlaczego wyginęły. Największą atrakcję stanowią rozmieszczone wzdłuż trasy rekonstrukcje dinozaurów naturalnej wielkości, które uzmysłowią nam różnorodność i niesamowitość świata prehistorycznych gadów.
Lokalizacja: Wrzosowo 2, Kamień Pomorski
img

Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie

Teatry
W działalność Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie wpisane są  pytania o użyteczność współczesnego teatru i wystawianych w nim sztuk. Ciągle jeszcze nie rozumiemy, dlaczego teatry w ogóle istnieją. A przecież jest powód, dla którego zaprasza się do współpracy artystów. Tym powodem jest gromadząca się na widowni publiczność. Nasz teatr właśnie to robi i udowadnia, że większość sztuk teatralnych rodzi się z marzeń. Stąd też...
Lokalizacja: Heleny Modrzejewskiej 12, Koszalin
img

Binowo Park Golf Club

Golf
Binowo Park Golf Club leży na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 20 km od Szczecina. W skład kompleksu, obok budynku klubowego z restauracją, barem, salą klubową, szatniami i sauną, wchodzą dwa pola: 18-dołkowe klasy mistrzowskiej (par 72) i treningowe pole (par 27), a takż
Lokalizacja: a, binowo
img

Browar Stara Komenda

Mini browary
Browar Stara Komenda w Szczecinie to miejsce łączące w sobie cechy zakładu piwowarskiego, restauracji i pubu. Lokali tego typu było na Pomorzu Zachodnim kilkadziesiąt. Dziś Stara Komenda jako pierwsza powraca do tego stylu i proponuje swoim gościom naturalne, warzone na miejscu piwa.
Lokalizacja: Plac Batorego 3, Szczecin
img

Dragon Escape Room

Sport i rozrywka / Escape Room

Najbardziej zaawansowany technologicznie Escape Room w Szczecinie. Kody, zagadki, ukryte przejścia... Czy zdołasz odkryć je wszystkie?

Lokalizacja: Szczecin