Apartamenty
Motele
Campingi
Zajazdy
Domy wczasowe
Domki letniskowe
Hotele
Schroniska i hostele
Hotele Historyczne
Agroturystyka
Pensjonaty
Pokoje gościnne
Sanatoria & SPA
Wyjazd z dzieckiem
img

"Domki W Naterkach"

Domki letniskowe
Atrakcyjne położone domki z bezpośrednim dojściem do jeziora. Idealne miejsce na odprężenie dla zapracowanej na co dzień rodziny lub grona znajomych.
Lokalizacja: 10-900 Olsztyn
img

"Domki W Naterkach"

Domki letniskowe
Atrakcyjne położone domki z bezpośrednim dojściem do jeziora. Wspaniała okolica i doskonały mikroklimat gwarantują udany wypoczynek, który jest najlepszym sposobem na ucieczkę od miejskiego zgiełku w oazę spokoju i ciszy. Idealne miejsce na odprężenie dla zapracowanej na co dzień rodziny lub grona znajomych.
Lokalizacja: 10-900 Olsztyn
img

Agroturystyka Źrebaczówka

Agroturystyka
Gospodarstwo do dyspozycji gości oddaje: pokoje wypoczynkowe: 2x2-osobowy, 1x3-osobowy, 1x4-osobowy, 2x10-osobowy. dużą świetlicę z kominkiem jadalnię miejsce biwakowe
Lokalizacja: Liwa, Miłomłyn
img

Antonieff

Pokoje gościnne
Antonieff w Elblągu jest całorocznym obiektem noclegowym o wysokim standardzie, położonym w centrum zabytkowej elbląskiej Starówki, w odległości 200 metrów od portu.
Lokalizacja: Garbary 5, Elbląg
img

Dom Polonii w Ostródzie

Pensjonaty
Dom Polonii w Ostródzie oferuje Państwu ciche, wygodne, komfortowo wyposażone pokoje gościnne, usytuowane w doskonale zlokalizowanym budynku, położonym w przepięknej i bardzo atrakcyjnej turystycznie Ostródzie, w samym centrum miasta, w pobliżu wielu ważnych firm i instytucji. Zarówno pełna uroku Ostróda, jak i nasz obiekt z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym sobie komfort za przystępną cenę. Naturalne bogactwo przyrodnicze – lasy i jeziora...
Lokalizacja: S. Pieniężnego 6, Ostróda