Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Celeritas Sporty Wodne

Sporty wodne
  Oferujemy atrakcje wodne:fruwanie super-sportową motorówką,ujeżdżanie 8-osobowego banana wodnego zabawa na trampolinach wodnych z katapultą i zjeżdżalnią,czarter łodzi motorowej,możliwość wypożyczenia łodzi, kajaków, żaglówek plażowych, desek windsurfingowych, nart wodnych.   Motorówka SeaDoo Sportster należy do najszybszych i najbardziej zwrotnych jednostek poruszających się po Zatoce Gdańskiej.  
Lokalizacja: jantarowa, Gdańsk
img

Centralne Muzeum Morskie

Muzea
Centralne Muzeum Morskie przyjmuje za swoje posłannictwo ochronę dziedzictwa nautologicznego, poprzez gromadzenie i zabezpieczanie zabytków związanych z żeglugą, szkutnictwem, okrętownictwem, rybołówstwem oraz upowszechnia wiedzę o nich, a także o morskiej historii Polski i jej gospodarce. Muzeum realizuje swoją misję poprzez prace badawcze, konserwację zabytków, organizację wystaw i uczestnictwo w stowarzyszeniach muzealniczych. Muzeum stara się skupić...
Lokalizacja: ul. Ołowianka 9-13, Gdańsk
img

Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia"

Galerie
Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA jest najlepiej rozpoznawalną instytucją wystawienniczą w Trójmieście. Poza głównym nurtem wystawienniczym w naszym dorobku mamy mnóstwo koncertów, prezentacji filmowych, spotkań i paneli dyskusyjnych, warsztatów plastycznych i muzycznych.
Lokalizacja: Jaskółcza 1, Gdańsk
img

Ceramika Malbork

Edukacja
Zapraszamy do zwiedzania wioski i własnoręcznych prób na kole garncarskim. Pod okiem instruktora można zapoznać się z tradycyjnymi metodami powstawania kafli ceramicznych oraz innych drobnych przedmiotów glinianych z możliwością ich wypalenia w piecu ceramicznym.
Lokalizacja: 17 marca 42b, Malbork
img

Cyrano et Roxane w Sopocie

Restauracje
Winiarnia Restauracja „Cyrano et Roxane” w Sopocie to małe klimatyczne miejsce, tchnięte duchem z Oksytanii, czyli Południa Francji. Cyrano et Roxane oferuje tradycyjne, regionalne dania francuskie oraz wspaniałe wina z Południa. Gustowne Wnętrza i nietuzinkowa kuchnia pozwalają gościom poczuć sm
Lokalizacja: Bohaterów Monte Cassino 11, Sopot