Apartamenty
Motele
Campingi
Zajazdy
Domy wczasowe
Domki letniskowe
Hotele
Schroniska i hostele
Hotele Historyczne
Agroturystyka
Pensjonaty
Pokoje gościnne
Sanatoria & SPA
Wyjazd z dzieckiem
img

Agroturystyka Egoart

Agroturystyka
Malowniczo położona wieś na skraju trzech puszcz knyszyńskiej, białowieskiej i ladzkiej,Prawdziwy raj dla ornitologów i przyjaciół zwierząt. W pobliżu zalew, w sąsiedztwie lasy; 18miejsc noclegowych. Bardzo Tanio. Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji.
Lokalizacja: Potoka 2, Potoka
img

Agroturystyka Zielone Ogrody, Green Gardens

Agroturystyka
Od Tykocina dzieli obiekt Agroturystyka Zielone Ogrody, Green Gardens 20 km. Ten obiekt w mieście Mońki jest także pozytywnie oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście.
Lokalizacja: Moniuszeczki 22, 19-100 Mońki
img

Dom z Bala

Agroturystyka
Oferujemy wypoczynek w pokojach: -1, -2, -3 i -4 osobowych z łazienkami i tarasami widokowymi. Jednorazowo możemy przenocować 21 osób (+ możliwość dostawek). W każdym pokoju telewizor i dostęp do bezprzewodowego internetu. Na miejscu możliwość zamówienia posiłków (Menu ustalamy indywidualnie według upodobań i potrzeb naszego klienta)
Lokalizacja: Jana Pawła II 5, Wizna
img

Hotel Leśnik

Hotele
Hotel Leśnik znajduje się w zacisznej dzielnicy Augustowa, z dala od zgiełku i ruchliwych ulic. Piaszczysta plaża, krystalicznie czyste Jezioro Białe, a także majestatyczny sosnowy las – to bezpośrednie okolice hotelu. Jednocześnie obiekt znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum A
Lokalizacja: Turystyczna 19a, Augustów
img

Hotel Spa Wojciech

Hotele
Hotel Wojciech zlokalizowany jest 7 kilometrów od centrum Augustowa, w sercu Puszczy Augustowskiej, na cyplu pomiędzy jeziorem Białym, a jeziorem Staw Wojciech, przy drodze krajowej nr 16, Augustów - przejście graniczne z Litwą w Ogrodnikach, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W sąsiedztwie z
Lokalizacja: Wojciech 8, Augustów