Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Jurajski Park Dinozaurów

Edukacja

Jurajski Park Dinozaurów to wspaniałe miejsce, które pozwoli nam przenieść się na chwilę w czasie, wiele milionów lat wstecz, wypocząć i dobrze się zabawić.

Lokalizacja: Jurowice, Wasilków, nadawki
img

Jurajski Park Dinozaurów

Parki rozrywki
Po otwarciu bram do parku osoby żądne przygód i wiedzy będą mogły zobaczyć jak wyglądały i żyły dinozaury w przeszłości.Jurajski Park Dinozaurów to wspaniałe miejsce, które pozwoli nam przenieść się na chwilę w czasie, wiele milionów lat wstecz, wypocząć i dobrze się zabawić.Nasza oferta skierowana
Lokalizacja: Nadawki, Wasilków
img

Klub Jeździecki Białystok

Jazda konna
Jazdy konnej można uczyć się w każdym wieku. Oferujemy jazdę na lonży jako początek przygody z jeździectwem. Kursy jazdy konnej, w sposób kompleksowy przygotowują uczestników, do obcowania z końmi i czerpania prawdziwej przyjemności z ich dosiadania. Przyswojoną wiedzę i zdobyte pod okiem profesjona
Lokalizacja: Jeździecka 6, Kleosin
img

Klub Jeździecki Zagłoba

Jazda konna
Klub oferuje treningi oraz pensjonat dla koni oraz naukę jazdy konnej dla osób początkujących jak i w stopniu zaawansowanym. Klub Jeździecki „Zagłoba” funkcjonuje w Gospodarstwie Ogrodniczym Wiktora i Bożeny Kalinowskich w Grabówce koło Białegostoku.
Lokalizacja: Wypoczynkowa, Grabówka
img

Klub Sportowy Pieńki

Jazda konna
Klub Sportowy „Pieńki” mieści się przy gospodarstwie agroturystycznym położonym niedaleko Michałowa. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą ucieć od miejskiego zgiełku, lubią aktywnie spędzać czas i kochają konie.
Lokalizacja: Kopce, 16-050 Pieńki