Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Cerkiew śś. Piotra i Pawła w Siemiatyczach

Obiekty sakralne
Cerkiew pochodzi z drugiej połowy XIX w. Wewnątrz znajduje się neorenesansowy ikonostas wykonany w Grodnie w 1908 roku. Klasycystyczna murowana, orientowana cerkiew zbudowana w latach 1865-1866 obok starej drewnianej. Cerkiew mieści się przy ulicy Powstania Styczniowego. W cerkwi odbywa się Prze
Lokalizacja: Powstania Styczniowego 1, Siemiatycze
img

Dworzec kolejowy w Mońkach

Najpiękniejsze zabytki
Otwarcie stacji kolejowej w Mońkach odbyło się w 1905 roku. Powstała ona z potrzeby utworzenia połączenia kolejowego na trasie Białystok → Królewiec w 1881 roku. Stacja posiada dwa perony i trzy krawędzie peronowe. Na dworcu nie ma kasy biletowej i przejść nadziemnych oraz podziemnych. Stacja została zniszczona w czasie II wojny światowej, jednakże odbudowano ją starając się zachować jej pierwotny wygląd według projektu S. Szyllera. (fot. Lichen99)
Lokalizacja: Mońki
img

Fun House

Sport i rozrywka / Escape Room

Czy jesteście gotowi aby podjąć wyzwanie i wydostać się z zamkniętego pokoju tylko dzięki swojej wiedzy i spostrzegawczości? Sprawdźcie to!

Lokalizacja: Białystok
img

Galeria Arsenał

Galerie
Galeria prezentuje i promuje sztukę najnowszą różnych mediów (malarstwo, rzeźba, obiekty, fotografia, wideo, instalacje intermedialne, performance itp.) oraz znanych i wybitnych artystów polskich i zagranicznych.
Lokalizacja: Mickiewicza 2, Białystok
img

Golf Park Lipowy Most

Golf
Golf Park Lipowy Most jest obiektem rekreacyjno- wypoczynkowym położonym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, 30 km od Białegostoku. Jest to doskonale miejsce do spędzenia aktywnego wypoczynku. Na terenie obiektu znajduje się pole golfowe, jedyne w regionie podlaskim. Pole golfowe: - akademi
Lokalizacja: lipowy most, Supraśl