Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Bazylika farna p.w. Trójcy Św. w Krośnie

Obiekty sakralne
Bazylika farna p.w. Trójcy Świętej w Krośnie XVII – wieczne bazyliki uchodzi za jedno z najbogatszych i najlepiej zachowanych sakralnych wnętrz w płd.-wsch. Polsce.
Lokalizacja: Piłsudskiego 5, Krosno
img

Bieszczadzka Kolejka Leśna

Rekreacja
Zapraszamy do wspólnej wędrówki przez fragment najciekawszych zakątków Bieszczadów, powszechnie uważanych za najdziksze z polskich gór. Proponujemy, aby naszą przygodę rozpocząć w Majdanie koło Cisnej. Tu korzystając z przejazdu bieszczadzką „ciuchcią”, wybieramy którąś z naszych propozycji. Zaprasz
Lokalizacja: Majdan, Cisna
img

Browar Rzemieślniczy Wojkówka

Mini browary
Browar Rzemieślniczy Wojkówka to pierwszy browar na podkarpaciu. Zlokalizowany jest w stylowym zabytkowym budynku w miejscowości Wojkówka gmina Wojaszówka w odległości 13 km od Krosna.
Lokalizacja: Wojkówka, Wojaszówka
img

BWA Rzeszów

Galerie
W Biurze Wystaw Artystycznych organizowane są różnego rodzaju wernisaże i wystawy. Jest to także miejsce spotkań towarzyskich z artystami. BWA świadczy usługi z zajęć plastycznych dla dzieci. Dla ludzi kochających sztukę oraz odpowiednie towarzystwo przeznaczona jest kawiarnia.
Lokalizacja: Jana 3 Sobieskiego 18, Rzeszów
img

Centrum Dziedzictwa Szkła

Edukacja
Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie to pierwszy w Polsce obiekt turystyczno-kulturalny w interaktywny sposób prezentujący tematykę hutnictwa szkła i szklanej twórczości. Nasi zwiedzający mogą nie tylko podziwiać piękno szklanej sztuki czy kunszt artystów szkła, ale przede wszystkim poznać tajniki te
Lokalizacja: Blich 2, Krosno