Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Corner Pub

Restauracje
Corner Pub jest to restauracja, która stawia na kuchnie polską z elementami kuchni irlandzkiej i włoskiej.
Lokalizacja: Stefana Żeromskiego 6, Zamość
img

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów

Muzea
Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów czyli Willa Pod Wiewiórką, zwana również Kuncewiczówką to obecnie Muzeum literackie, Oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Mecenasem Domu Kuncewiczów jest Karpacka Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie.
Lokalizacja: Małachowskiego 19, Kazimierz Dolny
img

Fast Kart Biała Podlaska

Tory kartingowe

Każdy miłośnik motoryzacji może wziąć udział w wyścigach. Do dyspozycji klientów jest 5 gokartów z silnikami HONDY o pojemności 200 cc oraz mocy 6,5 KM wraz z system automatycznego pomiaru czasu okrążeń. Szeroki tor gokartowy długości 300 m umożliwia wyprzedzanie i sprawia, że rywalizacja nabiera rumieńców.

Lokalizacja: Terebelska 75b, Biała Podlaska
img

Filharmonia Lubelska

Filharmonie i opery
Filharmonia Lubelska im Henryka Wieniawskiego działa od grudnia 1944 roku. Wykonywany jest bogaty repertuar, począwszy od epoki baroku, aż po muzykę współczesną. Wspólnie z działającymi na terenie miasta chórami akademickimi realizują wielkie formy wokalno-instrumentalne i opery w wersji estradowej.
Lokalizacja: Skłodowskiej 5, Lublin
img

Galeria Art Lublin

Galerie
Galeria Art jest salonem ekspozycji, promowania i sprzedaży dzieł sztuki współczesnej artystów z uznanym dorobkiem twórczym, jak również rozpoczynających pracę, absolwentów uczelni plastycznych.
Lokalizacja: Krakowskie Przedmieście 62, Lublin