Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

AWIX Racing Arena

Tory kartingowe
AWIX Racing Arena to obiekt, na który Toruń czekał od dawna. Położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu toruńskich sportów motorowych, tuż obok żużlowej MotoAreny oraz toru do Rally Crossu. Mamy nadzieję, że tysiące kibiców speedway’a zainteresuje się również rywalizacją kartingową.
Lokalizacja: Pera Jonssona 5, Toruń
img

Bydgoski Klub Golfowy

Golf
  Bydgoski Klub Golfowy, to świetne miejsce by zacząć swą przygodę z golfem – prowadzimy kursy i lekcje indywidualne dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy  także kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Do dyspozycji graczy: driving range – „strzelnica golfowa”, na której odbywają się pierwsze lekcje z trenerem 9cio dołkowe pole golfowe wypożyczalnia sprzętu
Lokalizacja: Gdańska 173-175 , Myślęcinek
img

Cafe Bajarka

Aktywnie / Rodzinne / Edukacja / Zabawy / Warsztaty
Cafe Bajarka to najlepsze miejsca dla dzieci i rodziców, gdzie można odpocząć w kafejce, bawić się na salach zabaw, brać udział w zajęciach i kupować książki dla dzieci i nie tylko!
Lokalizacja: Toruń
img

Dom Legend Toruńskich

Edukacja
Dom Legend Toruńskich to połączenie interaktywnego muzeum i teatru. Miejsce, które pozwoli Wam przenieść się w świat magicznych opowieści o mieście i jego historii. Legendy nie wystarczy usłyszeć, legendą trzeba przesiąknąć!
Lokalizacja: Szeroka 35, Toruń
img

Dom Mikołaja Kopernika

Muzea
Toruń kojarzy się jako miejsce urodzin Mikołaja Kopernika. Stąd też nie sposób ominąć domu w którym wielki astronom przyszedł na świat.
Lokalizacja: Kopernika 15/17, Toruń