Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka
Wyjazd z dzieckiem
img

Zazie Bistro

Restauracje
Lubimy i oferujemy dania kuchni francuskiej oraz wino. Rozdajemy także zaproszenia na darmową kawę i poczęstunek. Bon appétit!
Lokalizacja: Józefa 34, Kraków
img

Zielone Tarasy

Restauracje
Zielone Tarasy na dachu Herbewa z obłędnym widokiem na Kraków Ponieważ kochamy gotować zawsze wybieramy najlepsze produkty. Nasz Szef (owa) Kuchni zwraca szczególną uwagę na jakość warzyw, owoców, mięsa i ryb, nabiału i przypraw. - Najlepszy punkt widokowy w tej części Krakowa - Najlepszy Szef Kuchni w tej części Polski - Najlepsza ekologiczna kuchnia - Konferencje, szkolenia i Imprezy zamknięte - a do tego miła i profesjonalna obsługa  
Lokalizacja: al. Słowackiego 64, Kraków
img

Zoltar Escape Game

Sport i rozrywka / Escape Room
Zbierz grupkę znajomych i wyruszajcie na front! Zostajecie pojmani przez oddział nieprzyjaciela i tylko zachowanie zimnej krwi może was ocalić. Z zasłoniętymi oczami i w kajdanach zostajecie wywiezieni wgłąb wrogiego obozu. Wtrąceni do więzienia jednostki specjalnej oczekujecie przesłuchania przez legendę obcego wywiadu - Agenta Gałgana, specjalizującego się w metodach kontroli umysłu i wyjątkowo wymyślnych torturach... Telefon. Strażnicy zostają wezwani do objęcia wzmocnionej eskorty jeńca...
Lokalizacja: Kraków
img

Zwierzyniecki Salon Artystyczny

Muzea
Oddział utworzony w 1993 r. ukazuje wnętrze mieszkania robotniczego z początków XX w. Równocześnie stanowi siedzibę Zwierzynieckiego Salonu Artystycznego eksponującego twórczość związanych ze Zwierzyńcem artystów oraz ważniejsze wydarzenia mające miejsce w tej dzielnicy naszego miasta.
Lokalizacja: Królowej Jadwigi 41, Kraków
img

Źródełko kresowe w Wielkanocy

Zielony zakątek
W Wielkanocy płynie źródełko krasowe, którego wody uznano za uzdrawiające, ale tylko w okresie Wielkiego Piątku w porannych godzinach. W tym dniu przybywają do źródełka tłumy ludzi, którzy zanurzają w nim dłonie, przemywają dla zdrowia twarz oraz oczy, aby dostrzec prawdę. Dowodem na cudowną moc wód ze źródła jest uzdrowienie 9-letniego śmiertelnie chorego chłopca, który po zanurzeniu się w wodzie całkowicie wyzdrowiał.
Lokalizacja: 32-075 Wielkanoc