Loading
Schowaj menu

Co robić

Niewidzialna Wystawa

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu, równowagi… Wytęż zmysły! Zaufaj nam w ciemno!
Na wystawie przewodnicy – osoby niewidome lub niedowidzące – poprowadzą Cię w podróż, która zmieni Twoje życie.
Ciekawe? Dziwne? Obce? A może naturalne? Czy godzina bycia niewidomym może otworzyć Ci oczy?
 
Na wystawie nasi goście pozyskują informacje za pomocą dotyku, słuchu i węchu oraz poczucia równowagi. W ten sposób mogą w nowej sytuacji, przy braku wzroku, poznać nie tylko trudności z jakimi spotykają się niewidomi, ale również mają okazję stwierdzić, że nawet w ciemności świat może być piękny i pełny. Świat zapachów i dźwięków na wystawie kreuje Mood Media. Firma ta jest wiodącym dostawcą rozwiązań marketingu sensorycznego dla biznesu, posiadająca bogate doświadczenie i szeroką bazę specjalistów.
 
Niewidzialna Wystawa chce zbliżyć do siebie perspektywy doświadczania jednego świata – osób widzących i niewidomych, a poprzez pozytywne przeżycia nauczyć nas, jak możemy im pomóc oraz jak ich zrozumieć. Pod opieką niewidomych przewodników odwiedzisz specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia. "Zobaczysz" różne miejsca z życia wzięte. Niesamowita kompozycja dźwięków i zapachów pozwoli Ci zapomnieć, że jesteś na wystawie… Doświadczysz jak poruszać  się w miejskim zgiełku, jak zapłacić za kawę w barze, jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach i nie tylko…
Widzieliście już mówiący zegarek? Maszynę do pisania brajlem? Czy wiesz czym jest tyflografika? Zobaczycie przedmioty i narzędzia, których niewidomi  używają na co dzień.
 
Tu wszystko jest wyjątkowe!
Na podróż w świat Niewidzialnej Wystawy przygotujcie sobie półtorej godziny! 15-30 minut w części widzialnej i około 60 minut na niewidzialną wycieczkę.
Dobra rada! Załóżcie wygodne buty!
Program przeznaczony również dla dzieci od 8 roku życia!
Niewidzialna Wystawa Warszawa –  Zaufaj w ciemno!
 
Zapraszamy!

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 123a, budynek Millenium Plaza

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd. Wszystkie pola muszą być uzupełnione.
Wystąpił błąd. Obiekt nie jest płatny lub nie został dodany do obiektu email kontaktowy
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie
Dziękujemy. Opinia została wystawiona i czeka na aprobatę administratora.
Wystąpił błąd. Wszystkie pola muszą być uzupełnione.

Liczba osób, które tutaj były: 0

AKTUALNOŚCI

  • brak aktualności

Wyszukaj w pobliżu

Warto zobaczyć
Edukacja
Restauracje i kulinaria
Kultura i sztuka
Sport i rozrywka