Wyjazd z dzieckiem
img

Dino Park Malbork

Edukacja
Do poruszania się po parku jest wyznaczona wygodna trasa (ścieżka edukacyjna), dzięki której mają Państwo możliwość obejrzenia każdego dinozaura z bliska.
Lokalizacja: ul. Toruńska 61 , Malbork
img

Dinolandia Inwałd

Edukacja

W malowniczych plenerach Dinolandii można podziwiać wyjątkowy zestaw ponad pięćdziesięciu różnej wielkości figur dinozaurów, pterozaurów, ichtiozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Naszym największym eksponatem jest figura mamenchizaura, który od głowy do ogona mierzy aż 22 metry. Łącznie nasz

Lokalizacja: Wadowicka, Inwałd
img

Dinopark Kołacinek

Edukacja
Park Jurajsko-Botanicznyto wspaniałe miejsce , które pozwoli nam przenieść się na chwilę wiele milionów lat wstecz, wypocząć i dobrze się zabawić. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych. Przygotowaliśmy wiele atrakcji i jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy: - zwiedzanie parku jurajskiego (spacer ścieżką ery mezozoicznej, z przewodnikiem lub samodzielnie), - obejrzenie filmu popularno - naukowego o...
Lokalizacja: -, Kołacinek 21
img

Dinopark Szklarska Poręba

Edukacja
Tropem dinozaurów przejdź z nami przez 500 mln lat historii ziemi. Rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów naturalnej wielkości rozmieszczone wśród skał i wzgórz na terenie olbrzymiego lasu o powierzchni 15 boisk piłkarskich.
Lokalizacja: ul. Muzealna 7, Szklarska Poręba
img

Dom Legend Toruńskich

Edukacja
Dom Legend Toruńskich to połączenie interaktywnego muzeum i teatru. Miejsce, które pozwoli Wam przenieść się w świat magicznych opowieści o mieście i jego historii. Legendy nie wystarczy usłyszeć, legendą trzeba przesiąknąć!
Lokalizacja: Szeroka 35, Toruń